V Nowodworska Gra Miejska

Zapraszamy do udziału w V Nowodworskiej Grze Miejskiej, która odbędzie się 27 października 2012 r. o godz. 10:00 Uczestnikiem V Nowodworskiej Gry Miejskiej może być każdy, kto choć trochę zna i lubi Nowy Dwór Gdański, lub chce poznać to miasteczko i je polubić podczas wspólnej mądrej zabawy. W Grze Miejskiej biorą udział trzy drużyny (Zielona, Biała i Czerwona) wyłonione spośród wszystkich przybyłych uczestników. Zadaniem poszczególnych Drużyn będzie przejście pełnej trasy zaplanowanej na ulicach Nowego Dworu Gdańskiego, dotarcie do wszystkich Miejsc Gry Miejskiej, wykonanie zadań historyczno-regionalnych i zdobycie jak największej liczby punktów. Wyniki uzyskane na poszczególnych Miejscach zostaną wpisane na Kartę Drużyny przez osoby z obsługi Gry Miejskiej. Wynikiem Dryżyny będzie suma punktów uzyskanych w poszczególnych zadaniach. Scenariusz Gry opracowała Marzena Bernacka-Basek. Zgłoszenia do udziału w Grze prosimy kierować na e-mail: biuro@klubnowodworski.pl, lub telefonicznie pod numer 55 2475733 lub 505433202  

Zapraszamy do udziału w V Nowodworskiej Grze Miejskiej, która odbędzie się 27 października 2012 r. o godz. 10:00
Uczestnikiem V Nowodworskiej Gry Miejskiej może być każdy, kto choć trochę zna i lubi Nowy Dwór Gdański, lub chce poznać to miasteczko i je polubić podczas wspólnej mądrej zabawy.
W Grze Miejskiej biorą udział trzy drużyny (Zielona, Biała i Czerwona) wyłonione spośród wszystkich przybyłych uczestników.
Zadaniem poszczególnych Drużyn będzie przejście pełnej trasy zaplanowanej na ulicach Nowego Dworu Gdańskiego, dotarcie do wszystkich Miejsc Gry Miejskiej, wykonanie zadań historyczno-regionalnych i zdobycie jak największej liczby punktów. Wyniki uzyskane na poszczególnych Miejscach zostaną wpisane na Kartę Drużyny przez osoby z obsługi Gry Miejskiej. Wynikiem Dryżyny będzie suma punktów uzyskanych w poszczególnych zadaniach.
Scenariusz Gry opracowała Marzena Bernacka-Basek. Zgłoszenia do udziału w Grze prosimy kierować na e-mail: biuro@klubnowodworski.pl, lub telefonicznie pod numer 55 2475733 lub 505433202
 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?