Sale konferencyjne

Sala Dwukolumnowa

Żuławski Park Historyczny w Nowym Dworze Gdańskim oferuje nowoczesną i kompleksowo wyposażoną bazę konferencyjno – wystawową jest doskonałym miejscem na organizację konferencji, wystaw, szkoleń, pokazów, bankietów, imprez okolicznościowych.

Kompleks konferencyjny położony nad rzeką Tugą w centrum Nowego Dworu Gdańskiego składa się z części konferencyjnej na 100 osób (Sala Dwukolumnowa) oraz przeszklonego pomieszczenia pełniącego rolę recepcji z szatnią, galerią wystawienniczą  oraz wyjściem na  bulwar nad Tugą. Pomieszczenia przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Tuż obok znajduje się obszerny parking oraz Muzeum Żuławskie z ekspozycją regionalną.

W ramach udostępnienia sali oferujemy:

Opłata administracyjna za udostępnienie sali konferencyjnej Żuławskiego Parku Historycznego w Nowym Dworze Gdańskim wynosi od 50 do 150 zł za każdą rozpoczętą godzinę w zależności od rodzaju imprezy.

Istnieje możliwość skorzystania z naczyń do przygotowania bufetu kawowego tj, warnika, filiżanek ze spodkami, łyżeczek na 100 osób, jest to dodatkowy koszt od 50 do 200 zł.

Sale warsztatowo-szkoleniowe

Dodatkowo oferujemy dwie sale warsztatowo-szkoleniowe:

Sala Kamienia – sala na parterze o wymiarach 7,4 x 4,7 m. Idealna na kameralne spotkanie (do 12 osób), posiada własne zaplecze sanitarne i małe zaplecze kuchenne. Możliwość skorzystania z projektora, tablicy sucho-ścieralnej i monitora dotykowego 65 cali. 

 

Sala Drewna – sala na pierwszym piętrze budynku o wymiarach 9,9 x 4,8 m. Przeznaczona na spotkania do 30 osób. Posiada małe zaplecze kuchenne. Możliwość skorzystania z projektora, tablicy sucho-ścieralnej i monitora dotykowego 65 cali.

Opłata administracyjna za udostępnienie powyższych sal  wynosi od 25 zł do 50 zł za każdą rozpoczętą godzinę w zależności od rodzaju imprezy. 

Rezerwacja

Rezerwacja sal konferencyjnych w godzinach pracy ŻPH (od wtorku do piątku):

Galeria