Poradnik "MultiRegion, czyli jak nauczać o Żuławach" doceniony przez Narodowy Instytut Dziedzictwa

Miło nam poinformować, że przełom 2015 i 2016 roku przyniósł nam zaszczytne wyróżnienie. Jeszcze w listopadzie zgłosiliśmy fragment MultiRegionu, czyli poradnika dla nauczycieli, jak nauczać o Żuławach, do konkursu ogłoszonego przez Narodowy Instytut Dziedzictwa.  

""Miło nam poinformować, że przełom 2015 i 2016 roku przyniósł nam zaszczytne wyróżnienie. Jeszcze w listopadzie zgłosiliśmy fragment MultiRegionu, czyli poradnika dla nauczycieli, jak nauczać o Żuławach, do konkursu ogłoszonego przez Narodowy Instytut Dziedzictwa.
Udział w konkursie zakładał opracowanie materiałów do nauczania o regionie, które będą realizować cele i treści podstawy programowej; jednocześnie pozwolą na prowadzenie zajęć nowoczesnych, atrakcyjnych dla ucznia, z wykorzystaniem nowych technologii i indywidualizacją pracy. NID przyznał 9 nagród, w tym jedną dla Stowarzyszenia Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego – Klubu Nowodworskiego. Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że poradnik spodoba się również naszym żuławskim nauczycielom. Owocnej i przyjemnej pracy życzą autorzy scenariuszy i opracowania: Marzena Bernacka–Basek, Ewelina Kujawska, Michalina Rybak-Sumeradzka, Anna Pająk, Łukasz Kępski, Mariola Mika.
Więcej o wynikach konkursu na stronie Narodowego Instytutu Dziedzictwa>>

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?