Ferie z szachami!

Każdy szachista był kiedyś nowicjuszem powiedział słynny amerykański szachista, rosyjskiego pochodzenia, Irving Chernev.Ta królewska gra daje wiele korzyści: uczy strategicznego myślenia, dążenia do wyznaczonych celów, dyscypliny, zaangażowania i cierpliwości oraz podnosi samoocenę.        

""Każdy szachista był kiedyś nowicjuszem powiedział słynny amerykański szachista, rosyjskiego pochodzenia, Irving Chernev.Ta królewska gra daje wiele korzyści: uczy strategicznego myślenia, dążenia do wyznaczonych celów, dyscypliny, zaangażowania i cierpliwości oraz podnosi samoocenę.
Zapraszamy nowicjuszy, dzieci  klas I-VI szkoły podstawowej, na Ferie z szachami. Od 22 do 26 lutego 2016 r., codziennie w godzinach 13.00-15.00 w Żuławskim Parku Historycznym odbywać się będą zajęcia z nauki gry w szachy. Prowadzić je będzie doświadczona trenerka Dorota Tomaszewicz wraz z wolontariuszami z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Korona” w Gdańsku. Dorota Tomaszewicz ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i organizowaniu turniejów szachowych dla dzieci i młodzieży.
Zapisy na zajęcia do 12 lutego 2016 r. pod nr telefonu: 55 2475733 lub 518263676. Organizujemy stałą grupę dzieci, które przez cały tydzień będą poznawały tajniki gry w szachy. Ostatniego dnia, w piątek, zorganizujemy turniej dla uczestników kursu. Tego dnia zapraszamy również rodziców, opiekunów, którzy nie boją się zasiąść ze swoją pociechą przy szachownicy! Udział w kursie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?