Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dokładamy się do puli przeznaczonej w tym roku na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Przeznaczyliśmy na licytację, która odbywa się w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim, zestaw wydawnictw o Żuławach. Zebraliśmy cenne książki: Kulinaria Żuławskie – Artura Wasielewskiego, Historia nowodworskiego herbu  – Łukasza Kępskiego, Jak zrobić dobry ser (z historią żuławskiego sera) – Krzysztofa Jaworskiego, Baśnie i Legendy Żuław i Mierzei Wiślanej – Marzeny Bernackiej i Moniki Jastrzębskiej, Delta Wisły krajobraz dla konesera – album Marka Opitza i Piotra Sosnowskiego. Życzymy wysokiej licytacji i miłej lektury.

Dokładamy się do puli przeznaczonej w tym roku na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Przeznaczyliśmy na licytację, która odbywa się w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim, zestaw wydawnictw o Żuławach. Zebraliśmy cenne książki: Kulinaria Żuławskie – Artura Wasielewskiego, Historia nowodworskiego herbu  – Łukasza Kępskiego, Jak zrobić dobry ser (z historią żuławskiego sera) – Krzysztofa Jaworskiego, Baśnie i Legendy Żuław i Mierzei Wiślanej – Marzeny Bernackiej i Moniki Jastrzębskiej, Delta Wisły krajobraz dla konesera – album Marka Opitza i Piotra Sosnowskiego. Życzymy wysokiej licytacji i miłej lektury.

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?