Odszedł Kazimierz Cebulak

Z wielkim bólem i smutkiem żegnamy  Pana Kazimierza Cebulaka – swoje życie poświęcił polderom badając  je  w USA, Holandii, Delcie Dunaju czy w Rosji po to aby można było najlepsze doświadczenia przenieść w Deltę Wisły. Zapamiętamy go jako wybitnego znawcę Żuław, którego misją ostatnich lat życia było przekazanie młodszemu pokoleniu wiedzy o Żuławach, rozumienie ich wyjątkowości. Jego słowa – Żuławy nie znoszą bylejakości… z pewnością przejdą do historii Rodzinie i najbliższym, których ta śmierć dotknęła najbardziej, wyrazy głębokiego współczucia i żalu składa Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego – Klub Nowodworski.

Z wielkim bólem i smutkiem żegnamy  Pana Kazimierza Cebulaka – swoje życie poświęcił polderom badając  je  w USA, Holandii, Delcie Dunaju czy w Rosji po to aby można było najlepsze doświadczenia przenieść w Deltę Wisły. Zapamiętamy go jako wybitnego znawcę Żuław, którego misją ostatnich lat życia było przekazanie młodszemu pokoleniu wiedzy o Żuławach, rozumienie ich wyjątkowości. Jego słowa – Żuławy nie znoszą bylejakości… z pewnością przejdą do historii
Rodzinie i najbliższym, których ta śmierć dotknęła najbardziej, wyrazy głębokiego współczucia i żalu składa Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego – Klub Nowodworski.
Delta Wisły poniżej i powyżej poziomu morza – zbiór artykułów Kazimierza Cebulaka

 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?