Zintegrowany bilet dla Pomorza – spotkanie informacyjne

W poniedziałek, 7 października o godz. 17:00 w Żuławskim Parku Historycznym, odbędzie się otwarte dla mieszkańców spotkanie informacyjne na temat funkcjonowania w przyszłości zintegrowanego biletu Fala na Pomorzu.    

W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa do udziału w otwartym spotkaniu informacyjnym dotyczącym nowoczesnego systemu płacenia za przejazdy w transporcie publicznym, który zrewolucjonizuje podróżowanie w województwie pomorskim. Zintegrowany bilet Fala zostanie wprowadzony już w połowie 2020 roku.

Celem spotkania jest przekazanie informacji o tworzonym systemie płacenia za przejazdy komunikacja miejską Fala, a także przeprowadzenie prostych warsztatów na temat funkcjonowania transportu publicznego w naszym województwie.

 

W trakcie spotkania chcielibyśmy przeprowadzić również anonimową ankietę wśród jego uczestników. Państwa odpowiedzi posłużą do przygotowania analizy marketingowej poprzedzającej wdrożenie na terenie naszego regionu nowego, wspólnego systemu biletowego Fala.

 

Ważne punkty:

Prezentacja systemu podróżniczego FALA

Moderowane warsztaty dotyczące częstotliwości korzystania z transportu publicznego

Sesja Q&A dla uczestników spotkania Realizacja anonimowej ankietyzacji wśród uczestników spotkania

 

Dla kogo?

Spotkanie ma charakter otwarty i jest dedykowane wszystkim mieszkańcom. Zapraszamy zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe.

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?