Walentynkowe warsztaty kosmetyki naturalnej

Zapraszam na walentynkowe warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych z Moc. Z natury do skóry. Zajęcia odbędą się 13 lutego (czwartek) o godz. 18:00 w Żuławskim Parku Historycznym.                    

Walentynki to wspaniała okazja do stworzenia swoich pierwszych naturalnych kosmetyków, które pobudzą Wasze zmysły podczas wieczoru walentynkowego oraz wprowadzą do domowych rytuałów SPA. Kosmetyki, które wyczarujemy na warsztatach są w pełni naturalne i przyjazne dla skóry.  Dowiemy się również czym jest kosmetyka naturalna i jakie są właściwości poszczególnych surowców, jakie użyjemy do produkcji kosmetyków oraz nadamy im niepowtarzalne zapachy.

Każdy uczestnik wykona dla siebie relaksującą świecę do masażu  oraz nawilżający olejek – w zależności od potrzeb – do kąpieli lub masażu. Jak zawsze nie zabraknie części teoretycznej i praktycznych porad.

Spotkamy się w kameralnym gronie, pierwszy raz na tego typu warsztatach w Żuławskim Parku Historycznym, 13 lutego o godz. 18:00. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie Panie, małe i duże, Panów – jeśli są na tyle odważni i ciekawi – również!

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 50 zł płatne na miejscu.

Rezerwacja telefoniczna pod numerem 723 899 259. Warto się pospieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?