VII Dzień Osadnika

Przed nami VII Dzień Osadnika! Z uwagi na trwającą pandemię musimy zmienić dotychczasową formułę naszego święta. Ale nie zmieni się to co najważniejsze – pamięć o naszych przodkach, którzy odważyli się, tuż po wojnie przyjechać na Żuławy i przywrócić je do życia.      

To święto od kilku lat jednoczy Nas – mieszkańców Żuław, powoduje dumę i radość. Chcemy, aby tak było i w tym roku. Dlatego zapraszamy Was do wspólnego świętowania Dnia Osadnika w domach, rodzinnie, wśród znajomych, w pracy, w szkole…

Przebierzcie się w powojenne stroje, zróbcie zdjęcie i wyślijcie je do nas. Możecie zaaranżować scenerię, wykorzystać rekwizyty lub po prostu zwyczajnie być razem… Ważne by choć na chwilę poczuć wyjątkową atmosferę Dnia Osadnika.

Każdego roku obowiązkowym punktem programu żuławskiego święta było zdjęcie grupowe przebranych uczestników. Galeria przesłanych przez Was fotografii pozwoli stworzyć wspólny portret Żuławiaków świętujących VII Dzień Osadnika.

Zdjęcia możecie przekazać nam na kilka sposobów:

  • wrzucając do wspólnej galerii utworzonej przez nas na dysku Google
  • przesyłając nam meilem na adres biuro@klubnowodworski.pl
  • jeśli wrzucicie je na swoje profile w mediach społecznościowych koniecznie oznaczcie je #VIIDzieńOsadnika znajdziemy Was

Na zdjęcia czekamy do 9 października.

Świętujmy razem!

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?