Turniej szachowy o "Puchar Żuław"

Zapraszamy mieszkańców powiatu nowodworskiego do udziału w turnieju szachowym, organizowanym 14 listopada 2015 r. (sobota) w Żuławskim Parku Historycznym w Nowym Dworze Gdańskim o godzinie 10.30.  

Zapraszamy mieszkańców powiatu nowodworskiego do udziału w turnieju szachowym, organizowanym 14 listopada 2015 r. (sobota) w Żuławskim Parku Historycznym w Nowym Dworze Gdańskim o godzinie 10.30.System gry: do 12 zawodników każdy z każdym, powyżej – system szwajcarski na dystansie 7 rund. Tempo gry: po 15 minut dla zawodnika. Podczas turnieju obowiązuje Kodeks Polskiego Związku Szachowego.

Zgłoszenia wyłącznie telefonicznie do 12. 11. 2015 r. pod numerem  669 384 809. W dniu turnieju zapisy (potwierdzenie uczestnictwa) do godziny 10.30 w Żuławskim Parku Historycznym. Rozpoczęcie pierwszej rundy – godzina 10.45.

W turnieju przewidziane są nagrody:

I miejsce – Puchar Żuław,

II miejsce – Puchar Prezesa LGD Żuławy i Mierzeja,

III miejsce – Puchar F.H.U. „Olo” w Nowym Dworze Gdańskim.

Dla najlepszego juniora (urodzony w 1997 i później) – nagroda rzeczowa. Będzie przyznana w przypadku, gdy zgłosi się min. 2 zawodników w tej kategorii lub uczestnik uzyska min. 50% punktów w turnieju.

Dyplomy na żądanie do VI miejsca (cena 5 zł).

Organizatorami turnieju jest: Koło szachowe w Żuławskim Parku Historycznym oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim.

Organizatorzy zastrzegają, że turniej odbędzie się, jeśli zgłosi się minimum 8 zawodników. Maksymalna liczba uczestników to 16 osób (obowiązuje kolejność zgłoszeń).

Zapraszamy!

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?