Trzy najnowsze wydawnictwa Muzeum Stutthof – Spotkanie promocyjne

Pierwsza z nich „Szczęściarz z rocznika 1917” to oparty o biografię Felicjana Łady (byłego więźnia) komiks. Jego autorkami są Agnieszka Kosko – Hołowczyc oraz Wanda Swajda.   Kolejna publikacja „Żuławy w 1945 r” to wynik ubiegłorocznej konferencji zorganizowanej w Malborku pod tym samym tytułem. Książka ta to zbiór kilkunastu artykułów, które po raz pierwszy poruszają kompleksowo losy Delty Wisły tuż po zakończeniu II wojny światowej. Ostatnia z książek „Stutthof. Historia miejscowości i gminy od średniowiecza do 1945 r.” autorstwa Marcina Owsińskiego przedstawia los tej nadmorskiej miejscowości. 13 lutego 2015 r. o godzinie 18:00 w Żuławskim Parku Historycznym odbędzie się spotkanie promocyjne najnowszych wydawnictw Muzeum Stutthof w Sztutowie. W trakcie spotkania będzie można nabyć publikacje oraz porozmawiać z ich autorami.

Pierwsza z nich „Szczęściarz z rocznika 1917” to opary o biografię Felicjana Łady (byłego więźnia) komiks. Jego autorkami są Agnieszka Kosko – Hołowczyc oraz Wanda Swajda.  
Kolejna publikacja „Żuławy w 1945 r” to wynik ubiegłorocznej konferencji zorganizowanej w Malborku pod tym samym tytułem. Książka ta to zbiór kilkunastu artykułów, które po raz pierwszy poruszają kompleksowo losy Delty Wisły tuż po zakończeniu II wojny światowej.
Ostatnia z książek „Stutthof. Historia miejscowości i gminy od średniowiecza do 1945 r.” autorstwa Marcina Owsińskiego przedstawia los tej nadmorskiej miejscowości. 13 lutego 2015 r. o godzinie 18:00 w Żuławskim Parku Historycznym odbędzie się spotkanie promocyjne najnowszych wydawnictw Muzeum Stutthof w Sztutowie. W trakcie spotkania będzie można nabyć publikacje oraz porozmawiać z ich autorami.

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?