Spotkanie promujące album fotograficzny pt: "ŻUŁAWY PODNIEBNY REJS"

Zapraszamy na spotkanie promujące  album fotograficzny pt: "ŻUŁAWY PODNIEBNY REJS" wydawnictwa „Oskar”, autorstwa Marka Opitza oraz Mariusza Staniuchy, promujący uroki ziemi żuławskiej. Spotkanie odbędzie się w Sali Dwukolumnowej Żuławskiego Parku Historycznego w Nowym Dworze Gdańskim 8 lipca o godzinie 19.00. Przewidziane jest spotkanie z autorami, sprzedaż albumów w cenie promocyjnej oraz niespodzianka muzyczna. Album jest pierwszą próbą ukazania Żuław z niespotykanej dotąd perspektywy, to lotnicze zdjęcia, które pozwalają docenić piękno delty Wisły, szczególnie w odniesieniu do niespotykanych w skali całego kraju sieci kanałów, urządzeń wodnych, architektury, będących częścią cywilizacji hydraulicznej delty Wisły. To  jedyny w swoim rodzaju przewodnik po Żuławach, gdzie zwiedzającego prowadzić będą zdjęcia wykonane z „lotu ptaka”. Autorami wstępów do publikacji są znani regionaliści dr Dariusz Piasek oraz Grzegorz Gola.

""Zapraszamy na spotkanie promujące  album fotograficzny pt: "ŻUŁAWY PODNIEBNY REJS" wydawnictwa „Oskar”, autorstwa Marka Opitza oraz Mariusza Staniuchy, promujący uroki ziemi żuławskiej. Spotkanie odbędzie się w Sali Dwukolumnowej Żuławskiego Parku Historycznego w Nowym Dworze Gdańskim 8 lipca o godzinie 19.00. Przewidziane jest spotkanie z autorami, sprzedaż albumów w cenie promocyjnej oraz niespodzianka muzyczna. Album jest pierwszą próbą ukazania Żuław z niespotykanej dotąd perspektywy, to lotnicze zdjęcia, które pozwalają docenić piękno delty Wisły, szczególnie w odniesieniu do niespotykanych w skali całego kraju sieci kanałów, urządzeń wodnych, architektury, będących częścią cywilizacji hydraulicznej delty Wisły. To  jedyny w swoim rodzaju przewodnik po Żuławach, gdzie zwiedzającego prowadzić będą zdjęcia wykonane z „lotu ptaka”. Autorami wstępów do publikacji są znani regionaliści dr Dariusz Piasek oraz Grzegorz Gola.
– format książki  265 x 235 (rozkładówka 570 x 235),
– objętość ok. 240 stron, w tym 220 zawiera barwne fotografie lotnicze,
– wydanie w języku polsko niemieckim,
– cena detaliczna 79 zł promocyjna 65 zł
– książka dostępna jest w Żuławskim Parku Historycznym, w sklepie internetowym wydawnictwa „Oskar” pod adresem: www.maszoperia.org oraz w siedzibie wydawnictwa: Gdańsk, ul. Otwarta 5A , Foto Opitz, oraz dobrych księgarniach na Pomorzu.

""""

 

 

 

 

""""

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?