I Powiatowa Debata Społeczna pt. "Bezpieczeństwo ogranicza moją wolność"

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim mgr Dorota Chojna oraz Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Gdańskim mł. insp. Wacław Łokuciewski  zapraszają na I Powiatową Debatę Społeczną pt. „Bezpieczeństwo ogranicza moją wolność”,  która odbędzie się dnia 20 czerwca 2013 r. o godz. 10:00 w Żuławskim Parku Historycznym. W ramach dyskusji na kontrowersyjnie sformułowany temat nowodworscy uczniowie będą wymieniać argumenty z przedstawicielami władz samorządowych oraz służb mundurowych z powiatu nowodworskiego. Poruszone zostaną między innymi zagadnienia dotyczące monitoringu miejskiego, odpowiedzialności za bezpieczeństwo publiczne, spożywania alkoholu przez osoby niepełnoletnie, zakazu posiadania i handlowania środkami odurzającymi, przemocy domowej.

""Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim mgr Dorota Chojna oraz Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Gdańskim mł. insp. Wacław Łokuciewski  zapraszają na I Powiatową Debatę Społeczną pt. „Bezpieczeństwo ogranicza moją wolność”,  która odbędzie się dnia 20 czerwca 2013 r. o godz. 10:00 w Żuławskim Parku Historycznym.
W ramach dyskusji na kontrowersyjnie sformułowany temat nowodworscy uczniowie będą wymieniać argumenty z przedstawicielami władz samorządowych oraz służb mundurowych z powiatu nowodworskiego. Poruszone zostaną między innymi zagadnienia dotyczące monitoringu miejskiego, odpowiedzialności za bezpieczeństwo publiczne, spożywania alkoholu przez osoby niepełnoletnie, zakazu posiadania i handlowania środkami odurzającymi, przemocy domowej.
Organizatorzy debaty zapraszają mieszkańców powiatu nowodworskiego do uczestnictwa w przedsięwzięciu i skorzystania z możliwości przedstawienia swojego punktu widzenia w zakresie istotnych dla lokalnego bezpieczeństwa kwestii.
 Wspólna inicjatywa miejscowych policjantów, dyrekcji i młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 jest próbą zachęcenia mieszkańców powiatu nowodworskiego do dialogu społecznego na temat szeroko pojmowanego bezpieczeństwa, a możliwość poznania spostrzeżeń mieszkańców na ten temat pozwoli przedstawicielom służb i władz samorządowych wyjść naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, któremu na co dzień służą.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy – czwartek, 20 czerwca godz. 10.00 – Żuławski Park Historyczny
 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?