Podsumowanie koncertów z cyklu W Kąciku przy Szklanej

Ale się działo! Tegoroczne koncerty z cyklu W Kąciku przy Szklanej przyciągnęły rekordową liczbę publiczności! Nasze założenie, że koncerty mają być kameralne pozostanie już chyba nieaktualne… 😉

11 sierpnia w kąciku przy szklanej wystąpił rewelacyjny Zespół Zaprzyjaźnionych Kolegów z Psychiatryka w składzie: Przemysław Sowiński (Hytsz Vbjidsfvbi) – Beny, Krzysztof Cherek – Indian, Patryk Kruszyński – Kruchy, Tomasz Stroynowski – Strojniś oraz goście: Roman Chojnacki – Romeo, Piotr Wondzinski – Geny oraz fantastyczna Ewelina Stroynowska. Koledzy z Psychiatryka zaprezentowali hity wykonywane przez kobiety w zupełnie nowych zaskakujacych odsłonach i po prostu porwali publiczność!

20 sierpnia przy cudownej pogodzie i sielskiej atmosferze wystąpił kwartet złożony z zupełnie różnych osobowości. Jak przystało na nazwę koncertu – Open Voice – Greatest Hits – absolwenci gdańskiej szkoły wokalnej: Anna Gnyś, Zuzanna Hochschulz, Magdalena Kwiatkowska i Alexander Krysiuk, świetnie się uzupełniając, zaprezentowali swoje największe hity.

Zobaczcie galerię zdjęć.

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?