I Turniej w Boule o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; widows: 2; orphans: 2; }p.western { font-size: 12pt; }p.cjk { font-size: 12pt; }p.ctl { font-size: 12pt; }a:link { }  Zapraszamy do udziału w I Turnieju w Boule o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego, który odbędzie się podczas Europejskiej Nocy Muzeów 2015 w Nowym Dworze Gdańskim 23 maja 2015 r. na placu przed Żuławskim Parkiem Historycznym.   Regulamin Formularz zgłoszeniowy    

""Zapraszamy do udziału w I Turnieju w Boule o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego, który odbędzie się podczas Europejskiej Nocy Muzeów 2015 w Nowym Dworze Gdańskim 23 maja 2015 r. na placu przed Żuławskim Parkiem Historycznym.

Rozgrywki dwuosobowych drużyn będą odbywać się systemem pucharowym. W turnieju mogą wziąć udział osoby powyżej 14 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą oprócz formularza dostarczyć również zgodę prawnego opiekuna na udział w turnieju. Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do 15 maja 2015 r. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: biuro@klubnowodworski.pl lub dostarczyć go osobiście do Żuławskiego Parku Historycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktażowym jak grać w ten popularny we Francji sport, przygotowanym przez TV Zagłębie: https://www.youtube.com/watch?v=ZWPzWwwy_7U.

 

 

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?