Fabryka Ozdób Choinkowych 2019. Kreatywne święta

W wyjątkowej atmosferze zbliżających się świąt odbyła się kolejna edycja Fabryki Ozdób Choinkowych. Razem z Żuławskim Ośrodkiem Kultury zaprosiliśmy mieszkańców regionu do wspólnego tworzenia świątecznych ozdób.        

Fabryka Ozdób Choinkowych, czyli FOCH to już tradycyjny punkt grudniowych przygotowań do świąt w Nowym Dworze Gdańskim. Jak co roku, mury Żuławskiego Parku Historycznego wypełniła prawdziwa, świąteczna atmosfera.

Wspólnie z niezawodną ekipą z Żuławskiego Ośrodka Kultury wykorzystaliśmy kreatywność młodych mieszkańców regionu i ich rodziców. Było gwarnie i radośnie, czyli tak jak lubimy najbardziej. W rytm świątecznych przebojów stworzyliśmy piękne, bożonarodzeniowe dekoracje. Były styropianowe bałwanki, wieńce adwentowe, pachnące stroiki, drewniane aniołki i kolorowe bombki. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ naszych uczestników ograniczała tylko ich wyobraźnia.

Był z nami również Krzysztof Jaworski, który zdradził naszym gościom przepis na najlepsze pierniki i poprowadził ich przez proces powstawania tych korzennych przysmaków.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Galeria zdjęć: www.facebook.com/ZulawskiParkHistoryczny/photos/pcb.3327875430561994/3327856483897222/

 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?