Edukacja w Żuławskim Parku Historycznym

Zapraszamy na nowe lekcje muzealne. W tym roku oferujemy dwie opcje: lekcję (ok. 45 minut) lub lekcję połączoną z warsztatem (3 godziny). Proponujemy 3 tematy lekcji: – Legendy Żuław i Mierzei Wiślanej, – Od ziarenka do bochenka…czyli jak powstaje chleb, – Żuławy mlekiem płynące, Szczegółowa oferta: – dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (UWAGA! W październiku i listopadzie 2012 roku oferujemy bezpłatne lekcje połączone z warsztatem) >> – dla przedszkoli i szkół podstawowych (klasy I-III) >> Galeria>>

""Zapraszamy na nowe lekcje muzealne. W tym roku oferujemy dwie opcje: lekcję (ok. 45 minut) lub lekcję połączoną z warsztatem (3 godziny). Proponujemy 3 tematy lekcji:
– Legendy Żuław i Mierzei Wiślanej,
– Od ziarenka do bochenka…czyli jak powstaje chleb,
– Żuławy mlekiem płynące,
Szczegółowa oferta:
– dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (UWAGA! W październiku i listopadzie 2012 roku oferujemy bezpłatne lekcje połączone z warsztatem) >>
– dla przedszkoli i szkół podstawowych (klasy I-III) >>
Galeria>>
Koszt lekcji muzealnej to jedynie cena biletu ulgowego 2 zł/osoba, jeśli zdecydują się Państwo na rozszerzenie lekcji o część warsztatową koszt to ok 12-16 zł za osobę (produkty i instruktor) w zależności od rodzaju zajęć i ilości uczestników.  
Zapraszamy do korzystania z pracowni kamienia wyposażonej w narzędzia i piec do wypalania ceramiki. Korzystanie z pracowni kamienia jest bezpłatne jedynym kosztem zajęć jest zakup gliny, szkliwa i honorarium instruktora.
W celu ustalenia terminów zajęć prosimy o kontakt:
tel./fax. 552475733 lub 505433202, biuro@zph.org.pl lub biuro@klubnowodworski.pl

 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?