Drzewko za butelkę

25 października 2014 r. od 12.00 do 15.00 w Żuławskim Parku Historycznym każde 20 plastikowych butelek można będzie wymienić na 1 drzewko. Butelki muszą być czyste, zgniecione i posegregowane kolorystycznie. Ideą akcji jest aktywne dbanie o środowisko poprzez zbieranie niepotrzebnych i zaśmiecających otoczenie plastikowych butelek PET. Akcja "Drzewko za butelkę" łączy w sobie walory edukacji ekologicznej, aktywności społecznej, dbałości o środowisko naturalne i o własny region. Organizatorem przedsięwzięcia jest Klub Nowodworski i Salwinia Ekoklub przy wsparciu finansowym firmy Eko-Punkt Organizacji Odzysku S.A. i Gminy Nowy Dwór Gdański.

""25 października 2014 r. od 12.00 do 15.00 w Żuławskim Parku Historycznym każde 20 plastikowych butelek można będzie wymienić na 1 drzewko. Butelki muszą być czyste, zgniecione i posegregowane kolorystycznie.

Ideą akcji jest aktywne dbanie o środowisko poprzez zbieranie niepotrzebnych i zaśmiecających otoczenie plastikowych butelek PET. Akcja "Drzewko za butelkę" łączy w sobie walory edukacji ekologicznej, aktywności społecznej, dbałości o środowisko naturalne i o własny region. Organizatorem przedsięwzięcia jest Klub Nowodworski i Salwinia Ekoklub przy wsparciu finansowym firmy Eko-Punkt Organizacji Odzysku S.A. Gminy Nowy Dwór Gdański.

 

 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?