Dni Otwarte Żuławskich Zabytków 25-26 czerwca 2016 r. Zapraszamy do współtworzenia Dni Otwartych Żuławskich Zabytków.

Zapraszamy do udziału w prezentacji żuławskich zabytków. Wzorem poprzednich edycji Dni Otwartych zapraszamy właścicieli, zarządców, wolontariuszy do udostępnienia obiektów zabytkowych w dniach 25-26 czerwca. Prosimy o zgłoszenia pomysłów na prezentację obiektów i miejsc. Mamy nadzieję, że oczarujemy żuławską architekturą, niesamowitymi historiami, pokażemy dobre przykłady ochrony obiektów zabytkowych i miejsca, które wymagają natychmiastowej pomocy.  

""Wydarzenia jakie przygotujemy w tych dniach w regionie Delty Wisły pokażą gościnność żuławskich gospodarzy oraz wyjątkowe dziedzictwo kulturowe. Mamy nadzieję, że oczarujemy żuławską architekturą, niesamowitymi historiami, pokażemy dobre przykłady ochrony obiektów zabytkowych i miejsca, które wymagają natychmiastowej pomocy. Liczymy na to, że podczas tych dni powstaną nowe inspiracje na ochronę i promocję żuławskiego dziedzictwa kulturowego.  

Zapraszamy
Właścicieli zabytków zapraszamy do prezentacji swoich wyjątkowych obiektów oraz organizacji wydarzeń podnoszących ich atrakcyjność jak prezentacje, wystawy, opowieści historyczne, sprzedaż pamiątek, pokazy rzemiosła, degustacje kulinarne.  
Zgłoszenie udziału przez właścicieli>>

Zapraszamy
Wolontariuszy i regionalistów do pomocy w organizacji Dni Otwartych – przy prezentacji obiektów, organizacji warsztatów i pokazów podczas udostępniania obiektów, koordynacji czy dokumentowaniu wydarzeń.
Zgłoszenie udziału pomocy wolontariusza>>

Zapraszamy
Miłośników zabytków  – zapraszamy 25 i 26 czerwca do odwiedzenia jak największej ilości zabytków. Wkrótce opublikujemy listę udostępnionych obiektów i organizowanych wydarzeń.

Zgłoszenia przyjmuje i udziela szczegółowych informacji: Żuławski Park Historyczny ul. Kopernika 17, 82-100 Nowy Dwór Gdański, tel/fax 55 2475733, Marek Opitz tel. 503005625 e-mail: biuro@klubnowodworski.pl

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?