Szkolenia dla nauczycieli i regionalistów

      Zapraszamy nauczycieli i regionalistów zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności z zakresu posługiwania się narzędziami technologii informacyjno-komunikacyjnej w nauczaniu o regionie oraz pisaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy na ich realizację na szkolenia w Żuławskim Parku Historycznym.

Zapraszamy nauczycieli i regionalistów zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności z zakresu posługiwania się narzędziami technologii informacyjno-komunikacyjnej w nauczaniu o regionie oraz pisaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy na ich realizację na szkolenia w Żuławskim Parku Historycznym. Już 7 i 8 kwietnia 2017 roku  odbędzie się szkolenie przybliżające użycie prostych programów i aplikacji w scenariuszach lekcji poradnika MultiRegion, służących do tworzenia interaktywnych puzzli, gier podsumowujących, plakatów edukacyjnych i filmów poklatkowych.  Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem i pobrania karty zgłoszenia.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 4 kwietnia 2017 roku.   

Program szkolenia >>

Formularz zgłoszeniowy .doc>>

Formularz zgłoszeniowy .pdf >>

Osoby zainteresowane szkoleniem z zakresu pisania projektów i pozyskiwania funduszy na ich realizację zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia, które odbędzie się 22 kwietnia 2017 r.

Program obejmuje cały proces pracy nad przygotowaniem projektu oraz wniosku o dofinansowanie, można będzie również dowiedzieć się, skąd pozyskiwać środki na realizację projektów regionalnych i edukacyjnych. 

Termin zgłoszeń upływa w dniu 18 kwietnia 2017 r. 

Program szkolenia >>

Formularz zgłoszeniowy .doc >>

Formularz zgłoszeniowy .pdf >>

Wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres mailowy mbasek@klubnowodworski.pl. Dodatkowe informacje pod nr telefonu 55 247 57 33.

Szkolenia organizowane są w ramach projektu Żuławy. Razem możemy więcej! realizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego – Klub Nowodworski oraz Stowarzyszenie Warszawska54.org przy wsparciu finansowym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Zapraszamy! 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?