Sadzonka drzewka za makulaturę

Zachęcamy do udziału w akcji „Drzewko za makulaturę” prowadzonej przez Dziennik Bałtycki i Lasy Państwowe. Żuławski Park Historyczny przyłącza się do proekologicznej zbiórki papierowego surowca. Już 20 kwietnia w godzinach 9.00- 12.00 na parkingu przy Żuławskim Parku Historycznym w Nowym Dworze Gdańskim będzie można wymienić przyniesioną z domu makulaturę na sadzonkę drzewka (jedno drzewko za 5 kg makulatury wraz z kuponem z Dziennika Bałtyckiego). Warto dodać, że ubiegłym roku mieszkańcy Pomorza w ramach akcji „Drzewko za makulaturę”  przynieśli 150 ton makulatury i odebrali 32 tysięcy drzewek.  

Zachęcamy do udziału w akcji „Drzewko za makulaturę” prowadzonej przez Dziennik Bałtycki i Lasy Państwowe. Żuławski Park Historyczny przyłącza się do proekologicznej zbiórki papierowego surowca. Już 20 kwietnia w godzinach 9.00- 12.00 na parkingu przy Żuławskim Parku Historycznym w Nowym Dworze Gdańskim będzie można wymienić przyniesioną z domu makulaturę na sadzonkę drzewka (jedno drzewko za 5 kg makulatury wraz z kuponem z Dziennika Bałtyckiego).
Warto dodać, że ubiegłym roku mieszkańcy Pomorza w ramach akcji „Drzewko za makulaturę”  przynieśli 150 ton makulatury i odebrali 32 tysięcy drzewek.
 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?