Rozsmakuj się w Nowym Dworze Gdańskim – weekend za pół ceny

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski zaprasza do udziału w akcji "Rozsmakuj się w Nowym Dworze Gdańskim – weekend za pół ceny” w dniach 18-19 kwietnia 2015 r. Już po raz drugi restauratorzy, hotelarze, instytucje kulturalne, sportowe, zakłady fryzjerskie, kwiaciarnie i inni w weekend 18-19 kwietnia obniżą ceny wybranych usług lub produktów o 50 %. Muzeum Żuławskie również uczestniczy w akcji i przez cały weekend bilety będą dostępne za 1/2 ceny. W ramach tego wydarzenia w sobotę 18 kwietnia 2015 r. o godz. 16:30 w sali dwukolumnowej Żuławskiego Parku Historycznego Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego i Przewodniczący Rady Gminy Nowy Dwór Gdański ugotują dla mieszkańców potrawy kuchni regionalnej – ślepą zupę rybną i zupę dorszową.  Zapraszamy mieszkańców Nowego Dworu Gdańskiego oraz okolic do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty. 

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski zaprasza do udziału w akcji "Rozsmakuj się w Nowym Dworze Gdańskim – weekend za pół ceny” w dniach 18-19 kwietnia 2015 r. Już po raz drugi restauratorzy, hotelarze, instytucje kulturalne, sportowe, zakłady fryzjerskie, kwiaciarnie i inni w weekend 18-19 kwietnia obniżą ceny wybranych usług lub produktów o 50 %. Muzeum Żuławskie również uczestniczy w akcji i przez cały weekend bilety będą dostępne za 1/2 ceny. Również w ramach tego wydarzenia w sobotę 18 kwietnia 2015 r. o godz. 16:30 w sali dwukolumnowej Żuławskiego Parku Historycznego Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego i Przewodniczący Rady Gminy Nowy Dwór Gdański ugotują dla mieszkańców potrawy kuchni regionalnej – ślepą zupę rybną i zupę dorszową.  Zapraszamy mieszkańców Nowego Dworu Gdańskiego oraz okolic do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty. 

"Rozsmakuj się w Nowym Dworze Gdańskim – weekend za pół ceny” jest częścią akcji Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego „Rozsmakuj się w Metropolii – Weekend za pół ceny”.

Więcej informacji o zasadach akcji znajdą Państwo na stronie Gminy Nowy Dwór Gdański >>

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?