RestArt i piosenka kabaretowa w Kąciku przy szklanej

Zapraszamy na kolejny koncert "w kąciku przy szklanej". Już w najbliższą sobotę 4 czerwca wystąpi grupa RestArt z repertuarem piosenki kabaretowej.                      

W trakcie koncertu usłyszymy najlepsze piosenki kabaretowe z repertuaru m.in. Kabaretu Starszych Panów, Ireny Kwiatkowskiej, Jonasza Kofty, Kaliny Jędrusik czy Artura Andrusa.

Koncert odbędzie się w zależności od warunków pogodowych w kąciku przy sali szklanej lub w Żuławskim Parku Historycznym. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Kim jest grupa RestArt? Jak sami o sobie mówią to nieformalna grupa miłośników muzyki z terenu Żuław i Mierzei Wiślanej, którzy swoją pasję przekuwają w amatorską twórczość wokalną. "Śpiewamy, tworzymy, uczymy się i rozwijamy dla najbardziej wymagających odbiorców jakimi są nasze rodziny, znajomi i sąsiedzi, spełniając przy tym swoje marzenia" – możemy przeczytać na oficjalnym fanpagu grupy na facebooku.

“Kącik przy szklanej” to zeszłoroczna inicjatywa stworzona przy współpracy Klubu Nowodworskiego, Krainy Otwartej Sztuki KOS, Żuławskiego Ośrodka Kultury oraz chórów Rewelersi i Ach te baby. To pomysł plenerowych koncertów w kameralnej odsłonie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?