Ratujmy naszą rzekę

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji sprzątania rzeki Tugi w sobotę 20 września 2014 r. Zbiórka uczestników o godzinie 9:00 przed Żuławskim Parku Historycznym. Uczestnikom zapewniamy rękawice jednorazowe, oraz worki na zabrane śmieci. Akcja oczyszczania rzeki potrwa 3 godziny. Po sprzątaniu o godz. 12:00 zapraszamy uczestników do Żuławskiego Parku Historycznego na poczęstunek regeneracyjny. Tradycyjnie liczymy na udział uczniów nowodworskich szkół, strażaków i wszystkich mieszkańców, którym leży na sercu dobro królowej żuławskich rzek. Mamy nadzieję, że i tym razem wspólnie pomożemy naszej rzece. Zgłoszenia grup prosimy kierować na adres e-mail: jacekopitz@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 698 339 492.

""Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji sprzątania rzeki Tugi w sobotę 20 września 2014 r. Zbiórka uczestników o godzinie 9:00 przed Żuławskim Parku Historycznym.
Uczestnikom zapewniamy rękawice jednorazowe, oraz worki na zabrane śmieci. Akcja oczyszczania rzeki potrwa 3 godziny. Po sprzątaniu o godz. 12:00 zapraszamy uczestników do Żuławskiego Parku Historycznego na poczęstunek regeneracyjny. Tradycyjnie liczymy na udział uczniów nowodworskich szkół, strażaków i wszystkich mieszkańców, którym leży na sercu dobro królowej żuławskich rzek. Mamy nadzieję, że i tym razem wspólnie pomożemy naszej rzece. Zgłoszenia grup prosimy kierować na adres e-mail: jacekopitz@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 698 339 492

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?