Plany na rok 2012 – zapraszamy do współpracy

Nowy rok to nowe plany na działania w Żuławskim Parku Historycznym. Zgodnie z naszą misją, przy współpracy z wieloma organizacjami i pasjonatami określiliśmy co będzie się działo w murach dawnej mleczarni. Realizacja części wydarzeń będzie zależna od możliwości finansowych dlatego niektóre imprezy mogą zmienić termin dlatego  przyjmujemy zasadę, że  dokładny termin będzie podany z miesięcznym wyprzedzeniem w kalendarzy bieżącym. Zapraszamy szkoły, organizacje pozarządowe, instytucje i osoby prywatne do realizacji swoich pomysłów i marzeń z pomocą Żuławskiego Parku Historycznego. plan na 2012>>  kalendarz bieżący>> kalendarz 2012 do pobrania 5MB>>  

Nowy rok to nowe plany na działania w Żuławskim Parku Historycznym. Zgodnie z naszą misją, przy współpracy z wieloma organizacjami i pasjonatami określiliśmy co będzie się działo w murach dawnej mleczarni. Realizacja części wydarzeń będzie zależna od możliwości finansowych dlatego niektóre imprezy mogą zmienić termin dlatego  przyjmujemy zasadę, że  dokładny termin będzie podany z miesięcznym wyprzedzeniem w kalendarzy bieżącym.
Zapraszamy szkoły, organizacje pozarządowe, instytucje i osoby prywatne do realizacji swoich pomysłów i marzeń z pomocą Żuławskiego Parku Historycznego.
plan na 2012>>  kalendarz bieżący>>  kalendarz 2012 do pobrania 5MB>>

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?