Budujemy stodołę żuławskiego gospodarstwa – warsztaty

Zapraszamy na otwarte warsztaty ciesielstwa, stolarstwa i modelarstwa. Można uczestniczyć w budowie modeli żuławskich zabytków ucząc się dawnych i nowych technik pracy w drewnie – łączeń, wykonywania zdobień architektonicznych, konserwacji. Prowadzący warsztaty udzielają też konsultacji dotyczących renowacji obiektów zabytkowych. Obecne budowana jest stodoła w skali 1:4 żuławskiego gospodarstwa w typie holenderskim. Zajęcia prowadzą Krzysztof Szyluk i Krzysztof  Czoch.  

Zaprasza pracownia drewna Żuławskiego Parku Historycznego.
Zapraszamy na otwarte warsztaty ciesielstwa, stolarstwa i modelarstwa. Można uczestniczyć w budowie modeli żuławskich  zabytków ucząc się dawnych i nowych technik pracy w drewnie – łączeń, wykonywania zdobień architektonicznych, konserwacji. Prowadzący warsztaty udzielają też konsultacji dotyczących renowacji obiektów zabytkowych. Obecnie budowana jest stodoła w skali 1:4 żuławskiego gospodarstwa typu holenderskiego.
Zajęcia prowadzą Krzysztof Szyluk i Krzysztof  Czoch.
Warsztaty w Żuławskim Parku Historycznym w Nowym Dworze Gdańskim ul. Kopernika 17, informacja, terminy i zgłoszenia tel. 552475733, 505433202 biuro@zph.org.pl , www.zph.org.pl
Zajęcia w każdą sobotę od 11.00 do 13.00

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?