Pieszo po Żuławach

Klub Turystyczny PTTK Szuwarek i Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego – Klub Nowodworski zapraszają na Wycieczkę pieszą podczas Europejskich Dni Dziedzictwa 16 września 2012 r. w ramach projektu Klub Odkrywców Regionu  Program wycieczki: – godz. 10:00 zbiórka przy ŻOK w Nowym Dworze Gdańskim – godz. 10:10 start na trasę: Nowy Dwór Gdański – Cyganek – Tujsk – Rybina. (w programie m.in.: odwiedziny cmentarza menonickiego i prac z wikliny wykonanych przez międzynarodowa grupę studentów w Cyganku oraz udział w Dożynkach Gminnych w Rybinie) – godz. 16.00 powrót do Nowego Dworu Gdańskiego.                                                     Zapisy: do dnia 13 września 2012 roku, email:pttk.szuwarek@gmail.com, tel. 691027829. Opłata na działalność statutową organizatorów wynosi 5,00 zł od osoby. Informacja również na stronie Klubu Turystycznego PTTK Szuwarek>> Projekt Klub Odkrywców Regionu współfinansowany jest przez Gminę Nowy Dwór Gdański.  

Klub Turystyczny PTTK Szuwarek i Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego – Klub Nowodworski zapraszają na Wycieczkę pieszą podczas Europejskich Dni Dziedzictwa 16 września 2012 r. w ramach projektu Klub Odkrywców Regionu
 Program wycieczki:
– godz. 10:00 zbiórka przy ŻOK w Nowym Dworze Gdańskim
– godz. 10:10 start na trasę: Nowy Dwór Gdański – Cyganek – Tujsk – Rybina.
(w programie m.in.: odwiedziny cmentarza menonickiego i prac z wikliny wykonanych przez międzynarodowa grupę studentów w Cyganku oraz udział w Dożynkach Gminnych w Rybinie)
– godz. 16.00 powrót do Nowego Dworu Gdańskiego.  
                                                 
Zapisy: do dnia 13 września 2012 roku, email:pttk.szuwarek@gmail.com, tel. 691027829. Opłata na działalność statutową organizatorów wynosi 5,00 zł od osoby.
Informacja również na stronie Klubu Turystycznego PTTK Szuwarek>>

Projekt Klub Odkrywców Regionu współfinansowany jest przez Gminę Nowy Dwór Gdański.

""
 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?