Narodowe Święto Niepodległości

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego zaprasza na uroczystości 11 listopada 2012 r. w Nowym Dworze Gdańskim. Program Narodowego Święta Niepodległości: 10:00   Msza Święta w intencji ojczyzny i miasta Nowy Dwór Gdański w Parafii Przemienienia Pańskiego, 10:45   Przemarsz pod pomnik w hołdzie poległym i pomordowanym za wolną i niepodległą ojczyznę (skwer między ulicami Wejhera i  Sikorskiego), 11:00   Uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem, 11:30   Otwarte spotkanie dla mieszkańców z wykładem dr Dariusza Piaska „Walka o polskie granice w latach 1918-21” (o Pomorzu, Mazurach, plebiscytach, powstaniu wielkopolskim, powstaniach śląskich, także sporo o kresach i wojnie z bolszewikami) w Żuławskim Parku Historycznym ul. Kopernika 17.  

""Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego zaprasza na uroczystości 11 listopada 2012 r. w Nowym Dworze Gdańskim. Program Narodowego Święta Niepodległości:
10:00   Msza Święta w intencji ojczyzny i miasta Nowy Dwór Gdański w Parafii Przemienienia Pańskiego,
10:45   Przemarsz pod pomnik w hołdzie poległym i pomordowanym za wolną i niepodległą ojczyznę (skwer między ulicami Wejhera i  Sikorskiego),
11:00   Uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem,
11:30   Otwarte spotkanie dla mieszkańców z wykładem dr Dariusza Piaska „Walka o polskie granice w latach 1918-21” (o Pomorzu, Mazurach, plebiscytach, powstaniu wielkopolskim, powstaniach śląskich, także sporo o kresach i wojnie z bolszewikami) w Żuławskim Parku Historycznym ul. Kopernika 17.
 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?