Mam Haka na Raka

Mam Haka na Raka to ogólnopolski program dla młodzieży, który został opracowany z myślą o budowaniu świadomego zdrowotnie społeczeństwa obywatelskiego. W ramach działań lokalnych uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w  Nowym Dworze Gdańskim zapraszają na wykład pt."Rak jelita grubego. Leczenie i profilaktyka", który odbędzie się w piętek  27 stycznia 2012 r. o godz. 16:00 w sali dwukolumnowej Żuławskiego Parku Historycznego. Celem grupy Mam Haka na Raka w składzie: Anna Strawa, Aleksandra Drabarz, Joanna Trumińska, Karolina Kochowska i Piotr Preiss jest kształtowanie postaw prozdrowotnych poprzez umiejętną edukację i oswajanie społeczeństwa z tematyką chorób nowotworowych.

Mam Haka na Raka to ogólnopolski program dla młodzieży, który został opracowany z myślą o budowaniu świadomego zdrowotnie społeczeństwa obywatelskiego.
W ramach działań lokalnych uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w  Nowym Dworze Gdańskim zapraszają na wykład pt."Rak jelita grubego. Leczenie i profilaktyka", który odbędzie się w piętek  27 stycznia 2012 r. o godz. 16:00 w sali dwukolumnowej Żuławskiego Parku Historycznego. Celem grupy Mam Haka na Raka w składzie: Anna Strawa, Aleksandra Drabarz, Joanna Trumińska, Karolina Kochowska i Piotr Preiss jest kształtowanie postaw prozdrowotnych poprzez umiejętną edukację i oswajanie społeczeństwa z tematyką chorób nowotworowych.

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?