Koncert muzyki regge

Listopad na Żuławach – pochmurno, zimno, szaro, słota…  A słońce? A ciepło? Przybywa do Nowego Dworu Gdańskiego już 4 grudnia! W Żuławskim Parku Historycznym o godzinie 20.00 odbędzie się koncert reggae. Wystąpią znani artyści tego gatunku Ras Luta, Junior Stress oraz  Kuba 1200. Dla fanów jamajskiej muzyki to nie lada gratka, tym bardziej, że artyści będą promowali swoje najnowsze wydawnictwa.  

Listopad na Żuławach– pochmurno, zimno, szaro, słota…  A słońce? A ciepło? Przybywa do Nowego Dworu Gdańskiego już 4 grudnia! W Żuławskim Parku Historycznym o godzinie 20.00 odbędzie się koncert reggae. Wystąpią znani artyści tego gatunku Ras Luta, Junior Stress oraz  Kuba 1200. Dla fanów jamajskiej muzyki to nie lada gratka, tym bardziej, że artyści będą promowali swoje najnowsze wydawnictwa.

Nowodworski koncert, na który bilety można nabyć lub zarezerwować w sekretariacie Żuławskiego Ośrodka Kultury i pod numerem telefonu: 55 247 22 30, odbywa się w ramach trwającej od października trasy koncertowej „Dobry, zły i brzydki tour 2014”. Cena? Rewelacyjna! Tylko 20 złotych w przedsprzedaży. Zapraszamy wszystkich spragnionych słońca, nie tylko miłośników jamajskich klimatów!

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?