Jak realizować pomysły za pomocą projektów?

Lokalna Grupa Działania Żuławy i Mierzeja oraz Klub Nowodworski zapraszają wszystkie zainteresowane osoby na nieodpłatne szkolenie w ramach Sejmiku Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowodworskiego 2013. Jak realizować pomysły za pomocą projektów? Szkolenie poprowadzi Paulina Kremer z Fundacji Pokolenia – doświadczony i uznany trener i specjalista w zakresie wspierania różnorodnych inicjatyw obywatelskich. Uczestnicy zapoznają się z podstawowa wiedzą nt. przekształcania pomysłu w projekt, tworzenia i zawartości projektów, skutecznego przenoszenia informacji z projektu do typowego wniosku o dotację. Uczestnicy otrzymują certyfikat. Szkolenie rozpocznie się 25 września 2013 r. o godzinie 15.30 w Sali Dwukolumnowej Żuławskiego Parku Historycznego w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Kopernika 17. Recepcja szkolenia czynna będzie od godziny 15.00. Planowane zakończenie o godzinie 20.30.

Lokalna Grupa Działania Żuławy i Mierzeja oraz Klub Nowodworski zapraszają wszystkie zainteresowane osoby na nieodpłatne szkolenie w ramach Sejmiku Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowodworskiego 2013
Jak realizować pomysły za pomocą projektów?
Szkolenie poprowadzi Paulina Kremer z Fundacji Pokolenia – doświadczony i uznany trener i specjalista w zakresie wspierania różnorodnych inicjatyw obywatelskich.
Uczestnicy zapoznają się z podstawowa wiedzą nt. przekształcania pomysłu w projekt, tworzenia i zawartości projektów, skutecznego przenoszenia informacji z projektu do typowego wniosku o dotację. Uczestnicy otrzymują certyfikat.
Szkolenie rozpocznie się 25 września 2013 r. o godzinie 15.30 w Sali Dwukolumnowej Żuławskiego Parku Historycznego w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Kopernika 17.
Recepcja szkolenia czynna będzie od godziny 15.00. Planowane zakończenie o godzinie 20.30.
Prosimy o czytelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do 23 września 2013 r. e-mailem na adres biuro@zulawyimierzeja.org.pl lub faxem pod numer 55 2468066.
Do pobrania:
formularz zgłoszenie na szkolenie
treść zaproszenia na szkolenie
W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Bożeną Kielar specjalistą ds. projektów i wniosków telefonicznie w Lokalnej Grupie Działania Żuławy i Mierzeja : 55 2468066 lub e-mailem na adres: biuro@zulawyimierzeja.org.pl
Prosimy o poinformowanie o szkoleniu wszystkie zainteresowane osoby i instytucje.
 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?