Gościmy uczestników Nadmorskiego Spotkania Saabowego

W najbliższą sobotę w Muzeum Żuławskim będziemy gościć uczestników Nadmorskiego Spotkania Saabowego. Na parkingu Żuławskiego Parku Historycznego (ok. godz. 13:00) będzie można podziwiać pojazdy wyprodukowane w latach 60-tych ubiegłego stulecia. Wszystkie po renowacji i w pełnej sprawności technicznej. Dominować będą modele "96" (sedan) oraz "95" (kombi).  

""W najbliższą sobotę w Muzeum Żuławskim będziemy gościć uczestników Nadmorskiego Spotkania Saabowego. Na parkingu Żuławskiego Parku Historycznego (ok. godz. 13:00) będzie można podziwiać pojazdy wyprodukowane w latach 60-tych ubiegłego stulecia. Wszystkie po renowacji i w pełnej sprawności technicznej. Dominować będą modele "96" (sedan) oraz "95" (kombi).
Nadmorskie Spotkanie Saabowe to impreza na której spotykają się członkowie SAAB GT Classic – istniejącego od 2002 r. klubu miłośników i pasjonatów zabytkowych szwedzkich samochodów marki SAAB. Uczestnicy Spotkania przyjadą z różnych miast Polski – Szczecina, Kołobrzegu, Warszawy, Świdnicy i Gdańska. Celem spotkania jest prezentacja uczestnikom uroku i piękna Żuław i Mierzei Wiślanej. W sobotę, 13 czerwca 2015 r. uczestnicy przejadą ponad 100-kilometrową trasę objazdową i zwiedzą najciekawsze miejsca naszego regionu.
 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?