Fabryka Ozdób Choinkowych

Żuławski Ośrodek Kultury i Żuławski Park Historyczny zapraszają do wspólnego tworzenia ozdób choinkowych. 15 grudnia 2013 r. (niedziela) od godz. 13:00 do 18:00 salę dwukolumnową Żuławskiego Parku Historycznego tradycyjnie zamieniamy w Fabrykę Ozdób Choinkowych. Co zrobić, aby nasza choinka była wyjątkowa i niepowtarzalna? Wykonać ozdoby własnoręcznie!  W świątecznym nastroju, podśpiewując kolędy będziemy piec pachnące pierniki, robić stroiki, aniołki, łańcuchy, bombki, kartki świąteczne. Królować będą produkty naturalne, i nie zabraknie również brokatu.  Serdecznie zapraszamy!      

Żuławski Ośrodek Kultury i Żuławski Park Historyczny zapraszają do wspólnego tworzenia ozdób choinkowych. 15 grudnia 2013 r. (niedziela) od godz. 13:00 do 18:00 salę dwukolumnową Żuławskiego Parku Historycznego tradycyjnie zamieniamy w Fabrykę Ozdób Choinkowych.
Co zrobić, aby nasza choinka była wyjątkowa i niepowtarzalna? Wykonać ozdoby własnoręcznie!  W świątecznym nastroju, podśpiewując kolędy będziemy piec pachnące pierniki, robić stroiki, aniołki, łańcuchy, bombki, kartki świąteczne. Królować będą produkty naturalne i nie zabraknie również brokatu. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?