"Bóbr z delty Wisły" prezentacja wyników inwentaryzacji bobrów na Żuławach

Adrian Zwolicki zaprezentuje zagadnienia: – Ile jest bobrów na  Żuławach Wiślanych i kiedy jest ich za dużo? – Jakie są przyczyny konfliktu miedzy bobrem i człowiekiem? Żuławski Park Historyczny (sala dwukolumnowa) 12 grudnia 2012 godzina 17.00 Prelekcja w ramach realizowanego projektu "Inwentaryzacja populacji bobra europejskiego – Żuławy Wiślane w obszarze województwa pomorskiego (wraz z rzeką Liwą) z określeniem sposobu minimalizacji szkód”. Finansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku z inicjatywy Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego w Gdańsku. Zapraszam również na stronę projektu bobry.azb.pl

""Adrian Zwolicki zaprezentuje zagadnienia:
– Ile jest bobrów na  Żuławach Wiślanych i kiedy jest ich za dużo?
– Jakie są przyczyny konfliktu miedzy bobrem i człowiekiem?
Żuławski Park Historyczny (sala dwukolumnowa) 12 grudnia 2012 godzina 17.00
Prelekcja w ramach realizowanego projektu
"Inwentaryzacja populacji bobra europejskiego – Żuławy Wiślane w obszarze województwa pomorskiego (wraz z rzeką Liwą) z określeniem sposobu minimalizacji szkód”.
Finansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku z inicjatywy Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego w Gdańsku.
Zapraszam również na stronę projektu bobry.azb.pl

 

Udostępnij tę informację:

Facebook
Twitter
Pinterest

Chcesz więcej?