• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Koncert w Kąciku przy szklanej. ZMIANA GODZINY

W najbliższą niedzielę, 12 września odbędzie się ostatni z zaplanowanych na razie koncertów, w ramach nowego muzycznego cyklu spotkań w "Kąciku przy Szklanej". Wystąpią Tomasz i Ewelina Stroynowscy oraz Agnieszka Wojtas. W repertuarze muzyka jazzowa, piosenka artystyczna oraz poezja śpiewana.

Serdecznie wszystkich zapraszamy! Usiądźcie przy naszych stolikach, ławeczkach, weźcie ze sobą koce i w piknikowej atmosferze wspólnie wysłuchajmy wyjątkowych dźwięków.

Przypomnijmy, “Kącik przy szklanej” to nowa inicjatywa stworzona przy współpracy Klubu Nowodworskiego, Krainy Otwartej Sztuki KOS, Żuławskiego Ośrodka Kultury oraz chórów Rewelersi i Ach te baby. Pomysł plenerowych koncertów w kameralnej odsłonie narodził się w trakcie tegorocznej Nocy Muzeów. Przygotowany muzyczny performance, który później powtórzyliśmy jako "Nowodworski Nokturn" spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców oraz przebywających w naszym mieście gości. Po licznych zapytaniach o kolejne, podobne wydarzenia postanowiliśmy działać.

"Kącik przy szklanej" to nieformalna grupa, która została wsparta dofinansowaniem w ramach funduszu Akumulator Społeczny.

 

Aktualności

Pomorska Karta Turysty

 

 

zobacz 

 

Polub nas na Facebooku

i otrzymuj powiadomienia
o aktualnych wydarzeniach

 zobacz

 

Gra Muzealna

zwiedzaj aktywnie Muzeum Żuławskie

 zobacz

 

 

Sklepik regionalny

Pamiątki i wydawnictwa 

 zobacz

 

Galeria

zobacz

Newsletter

Mapka

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego