• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Wigilia członków i przyjaciół Klubu Nowodworskiego

Co roku spotykamy się w takim gronie, by razem powspominać wydarzenia mijającego roku i przedstawić plany na przyszły. Prezes stowarzyszenia, Marek Opitz, opowiedział pokrótce o działaniach Klubu Nowodworskiego w roku 2019. Wymieniał m.in. Dni Otwartych Zabytków, Noc Muzeów, Dzień Osadnika, Święto Niepodległości. Skarbnik stowarzyszenia Mariola Mika opowiedziała o licznych wyróżnieniach i nagrodach jakie w tym roku otrzymało nasze stowarzyszenie. Głos zabrał również burmistrz Jacek Michalski, który złożył życzenia świąteczne i podziękował członkom i sympatykom Klubu Nowodworskiego oraz pracownikom ŻPH-u za budowanie tożsamości lokalnej wśród mieszkańców Żuław, a także Andrzej Kasperek, który przyczynił się do promocji marki Żuław, poprzez wydanie książki - "Mój płaski kraj. Żuławy".

W miłej atmosferze, przy akompaniamencie muzyki w wykonaniu artystów z Krainy Otwartej Sztuki "KOS" i słodkim poczęstunku, toczyły się rozmowy o minionym roku i planach na przyszłość. Dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie i wspólną pracę.

Cieszymy się, że w tym przedświątecznym zabieganiu mogliśmy chwilę pobyć razem, że możemy być wspólnotą nie tylko w działaniu ale również w świętowaniu! A tym, którzy z różnych powodów nie mogli być dziś z nami ślemy ciepłe myśli i najlepsze życzenia.

Aktualności

Pomorska Karta Turysty

 

 

zobacz 

 

Polub nas na Facebooku

i otrzymuj powiadomienia
o aktualnych wydarzeniach

 zobacz

 

Gra Muzealna

zwiedzaj aktywnie Muzeum Żuławskie

 zobacz

 

 

Sklepik regionalny

Pamiątki i wydawnictwa 

 zobacz

 

Galeria

zobacz

Newsletter

Mapka

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego