• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Klub Nowodworski nagrodzony w konkursie Odkryj Swój Skarb

W czwartek, 12 grudnia odebraliśmy nagrodę w konkursie „Odkryj Swój Skarb” zorganizowanym przez Narodowe Centrum Kultury. Mariola Mika, skarbnik i członek zarządu Klubu Nowodworskiego oraz Kamila Ziętek, członek naszego stowarzyszenia udały się do Warszawy, aby w murach Kordegardy wziąć udział w uroczystości rozdania nagród.

Celem konkursu „Odkryj Swój Skarb” było wypromowanie inicjatyw edukacyjno-kulturalnych ukazujących „skarby” małych i średnich miejscowości w Polsce. Klub Nowodworski do rywalizacji zgłosił nasze lokalne święto "Dzień Osadnika". To właśnie nasza inicjatywa uzyskał najlepszą ocenę ze wszystkich zgłoszonych, 203 wniosków.

W ramach nagrody, Dzień Osadnika zostanie umieszczony w elektronicznej publikacji prezentującej najciekawsze biorące udział w konkursie inicjatywy edukacyjno-kulturalne „Lokalne Inspiracje”. Publikacja będzie do pobrania za darmo i z pewnością przyczyni się do promocji naszego święta w całej Polsce.

Dziękujemy wszystkim naszym parterom i mieszkańcom Żuław, bez których tego święta po prostu by nie było. To nagroda nas wszystkich!

Aktualności

Pomorska Karta Turysty

 

 

zobacz 

 

Polub nas na Facebooku

i otrzymuj powiadomienia
o aktualnych wydarzeniach

 zobacz

 

Gra Muzealna

zwiedzaj aktywnie Muzeum Żuławskie

 zobacz

 

 

Sklepik regionalny

Pamiątki i wydawnictwa 

 zobacz

 

Galeria

zobacz

Newsletter

Mapka

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego