• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Piknik Rodzinny w sobotę 28 maja 2016

Zapraszamy serdecznie całe rodziny na piknik, które odbędzie się 28 maja 2016 roku przy Żuławskim Parku Historycznym w godzinach 11.00-17.00. 

W trakcie trwania imprezy cała rodzina będzie mogła spędzić czas na wspólnej, twórczej zabawie, która w przyjemny i radosny sposób pokazuje jak ważne jest, aby być razem i uczy jak można zdrowo i przyjemnie spędzać czas. W radosnej atmosferze relaksu i aktywnego wypoczynku udowadniamy, iż rodzina jest najważniejsza i pomimo narastającego pędu codziennego życia warto szukać takich chwil, które można spędzić razem. My proponujemy spędzić je na wspólnej zabawie.

Zapraszamy do namiotów tematycznych: Zakątek radosnego bobasa (namiot dla rodzin z małymi dziećmi), Kraina smakosza (gdzie dzieci będą mogły odkrywać swoje kulinarne talenty), Międzygórze plastyki (różne techniki, różne pomysły, również warsztat tworzenia etnicznej biżuterii), Grota Smoka Baniloka (olbrzymie bańki mydlane), Polana zaczarowanych dźwięków (tu będzie można poznać różne instrumenty i spróbować na nich zagrać), Autolandia (do wypróbowania quady i motocykle trójkołowe), Wyspa malowanych twarzy, Klockolandia(drewniane klocki, które rozbudzają i rozwijają kreatywność), Budolandia (namiot, który odkryje tajniki zawodów takich jak mechanik, inżynier), Ocean Kapitana Videogracza.

Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wspólne odkrywanie i poznawanie oraz zabawa jest świetną okazją, by wspaniale spędzić czas całą rodziną.

Podczas pikniku ok. godziny 15.00 zapraszamy na rozdanie nagród w konkursie plastycznym Moim dopalaczem jest..., przewidzieliśmy upominki dla wszystkich uczestników konkursu. Ogłoszenie wyników odbędzie się na scenie letniej przy Żuławskim Ośrodku Kultury. 

Piknik Rodzinny organizowany jest w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w zakresie przeciwdziałania narkomanii na terenie Gminy Nowy Dwór Gdański, finansowany ze środków budżetu Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański.

Aktualności

Pomorska Karta Turysty

 

 

zobacz 

 

Polub nas na Facebooku

i otrzymuj powiadomienia
o aktualnych wydarzeniach

 zobacz

 

Gra Muzealna

zwiedzaj aktywnie Muzeum Żuławskie

 zobacz

 

 

Sklepik regionalny

Pamiątki i wydawnictwa 

 zobacz

 

Galeria

zobacz

Newsletter

Mapka

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego