• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Wyniki konkursu ekologicznego

Znamy już wyniki konkursu na prace plastyczne wykonane z materiałów recyklingowych! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości i kreatywności uczestników, zaskoczyła nas również bardzo duża ilość zgłoszeń bo aż 243, w 2014 było ich zaledwie 96 (co wtedy wydawało nam się i tak bardzo dużo).
Galeria zdjęć>>

Po długich obradach jury w składzie:
Michalina Rybak–Sumeradzka – nauczyciel plastyki w Zespole Szkól nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim
Marek Opitz – prezes Klubu Nowodworskiego
Marta Dorobek – kierownik Referatu Organizacji, Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Nowym Dworz Gdańskim, dokonało jakże trudnego wyboru.

Do konkursu zgłoszono 243 prac plastycznych we wszystkich kategoriach wiekowych. W kategorii SOSW przesłano 11 prac. W kategorii przedszkole, przesłano 12 prac. W kategorii szkoła podstawowa zgłoszono 221.

W kategorii przedszkole:
I miejsce zajął Marcin Kłos za pracę pt. „Krokodyl” (nr 161),
pod kierunkiem Magdaleny Przytuły
Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim
 
II miejsce zajął Antoni Kolera, lat 5 za pracę pt. „Wóz Strażacki” (nr 156),
pod kierunkiem Katarzyny Sarnik
Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim

III miejsce zajęła Emilia Szyluk, lat 3, za pracę pt. „Las” (nr 163)
pod kierunkiem Anny Cieślak
Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim

Wyróżnienia:
Ignaś Rejchenbach, lat 4,5 - „Ślimakowa miska na drobne zabawki”, (nr 146)
pod kierunkiem Alicji Boryckiej
Biblioteka Publiczna w Jazowej

Wiktoria Przytuła, lat 6, - bez tytułu (nr 123),
pod kierunkiem Marleny Pastusiak-Grudy
Miejskie Przedszkole nr 4 w Nowym Dworze Gdańskim

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy:
I miejsce zajęła Maria Wucek, lat 13, za pracę „Gitara Marcina” (nr 103)
pod kierunkiem Marii Bożek

II miejsce zajęła Izabela Derlatko, lat 13, za pracę „Święty Mikołaj” (nr 28)
pod kierunkiem Marii Bożek

III miejsce zajął Maciej Szewczyk, lat 13, za pracę „Renifer Rudolf” (nr 98)
pod kierunkiem Marii Bożek

Wyróżnienia:
Weronika Łydzyńska, lat 11 za pracę „Bałwan Marceli” (nr 27)
pod kierunkiem Maria Bożek

Klaudia Skonczna, lat 11 za pracę „Anioł” (nr 29)
pod kierunkiem Maria Bożek

Kategoria szkoła podstawowa, klasy 1-3:
I miejsce zajął Mikołaj Juśko, lat 7 z klasy I za pracę „Pies Mopsiu” (nr 97)
pod kierunkiem Anny Fic
Zespół Szkół w Sztutowie

II miejsce zajął Paweł Ćwik, lat 7 z klasy I za pracę „Zębaty przybornki na biurko” (nr 143)
pod kierunkiem Alicji Boryckiej
Biblioteka Publiczna w Jazowej

III miejsce  zajął Szymon Ligęza, lat 9 z klasy III za pracę „Ozdoba choinkowa” (nr 2)
pod kierunkiem Olgii Stolarz
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański
Filia Biblioteczna w Marzęcinie

Wyróżnienia:
Igor Manijak, lat 7 z klasy I (nr 75) za pracę „Odrzutowy plecak”
pod kierunkiem Anny Fic
Zespół Szkół w Sztutowie

Piotr Goliński, lat 6 z klasy I za pracę „Robot GOO” (nr 9)
pod kierunkiem Marzeny Pipały
Zespół Szkół w Sztutowie

Nina Michta, lat 6 z klasy I za pracę „Śmietnik-kotek” (nr 110)
pod kierunkiem Iwony Szydłowskiej
Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim,

Lena Tirkel, lat 6 z klasy I za pracę „Leśny robot” (nr 72)
pod kierunkiem Marzeny Pipały
Zespół Szkół w Sztutowie

Zuzia Ziemiańska, lat 9 z klasy III za pracę „Papuga” (nr 51)
pod kierunkiem Marii Terendy
Zespół Szkół w Sztutowie

Agata Dudek, lat 7 z klasy za pracę „Pszczółka” (nr 235)
pod kierunkiem Anny Hrycyny
Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim,

Martyna Pałaszewska, lat 9 z klasy III za pracę „Talerz ozdobny” (nr 182)
pod kierunkiem Ewy Szali
Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim

Kategoria szkoła podstawowa, klasy 4-6:
I miejsce zajęła Weronika Kuraś, lat 10 z klasy IV za pracę „Konserwowa perkusja” (nr 141)
pod kierunkiem Mirosławy Prokopek
Zespół Szkół w Cedrach Małych.

II miejsce zajął Maksymilian Galas, lat 12 z klasy VI za pracę „Robo-fizyk” (nr 217)
pod kierunkiem Lilli Koller
Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim

III miejsce ex aequo:
zajął Wojciech Wejcher, lat 12 z klasy VI za pracę „Tęczowa ryba” (nr 116)
pod kierunkiem Mirosławy Prokopek
Zespół Szkół w Cedrach Małych,
zajęła Martyna Ambros, lat 12 z klasy VI za pracę „Zalew Wiślany” (nr 140)
pod kierunkiem Mirosławy Prokopek
Zespół Szkół w Cedrach Małych

Wyróżnienia:
Dorota Gawrońska, lat 11 z klasy VI za pracę „Meduzy” (nr 90)
pod kierunkiem Doroty Gawrońskiej
Szkola Podstawowa w Giemlicach

Marika Świgoń, lat 11 z klasy V za pracę „Ramka cyfrowa do zdjęć” (nr 111)
pod kierunkiem Alicji Boryckiej
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański
Filia Biblioteczna w Jazowej,

Natalia Olechnowicz, lat 11 z klasy V za pracę „Tekturowe drzewo” (nr 85)
pod kierunkiem Doroty Gawrońskiej
Szkoła Podstawowa w Giemlicach.

Wszystkim laureatom gratulujemy!
O terminie rozdania nagród poinformujemy wkrótce.

Aktualności

Zajęcia szachowe

zobacz

 

 

Informacja o żuławskich wydarzeniach w jednym miejscu



zobacz

 

Gra Muzealna



zobacz

 

 

Sklepik

Na polderach i w podcieniach - krajobraz i architektura Żuław



zobacz

Galeria

zobacz

Newsletter

Mapka

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego